Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Mała Piaśnica

Mała Piaśnica, pomorskie

  • 1 999 000 zł
  • 257,55 m²
  • 7 762 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Długosz

Skontaktuj się

Dom Mała Piaśnica

Mała Piaśnica, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 999 000 zł

257,55 m²

7 762 zł/m²

Dom Mała Piaśnica

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 999 000 zł 257,55 m² 7 762 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
3 108 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2022

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

3 108 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2022

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 999 000 zł (7 762 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 257,55 m² (256,55 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2022
  • Działka: 3 108 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, strych
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: INVILLA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: IN312162

Lokalizacja

Opis nieruchomości

INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Wyobraź sobie dom, który kończy ulicę. Za nim już tylko cisza, przestrzeń i ściana lasu.

Z panoramicznych okien salonu rozciąga się widok na zieleń, która zmienia się wraz z porami roku, tworząc nieustannie nowe pejzaże. Tu naprawdę można odetchnąć. (...)

Agent

Paulina Długosz

501 703...

501 703 953

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paulina Długosz

501 703...

501 703 953

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości